GALVANICKÁ TERAPIE PLETI


- GALVANICKÁ ŽEHLICKA
 
Stárnutí kůže je přirozený jev pro každého z nás. Již po 25. roce života klesá vyživování epidermis (vrchní části pokožky), což znamená, že pleť je bledší, ztrácí pružnost a hebkost.
Galvanická terapie  pomáhá k přirozenému fungování a správnému metabolismu pokožky.Terapií lze napravit již i patologicky poškozené tkáně pokožky a vrátit jej tak do jeho přirozeného fungování.

Jak vnímáme galvanickou terapii
Elektrický tok, který je používán při galvanické terapii zároveň působí jako příjemná masáž. Na pleti je cítit jako proud vody ve sprše, pod kterým svaly příjemně pulzují.
Při léčbě galvanickou terapií pokožku nevystavujete žádným invazivním procedurám, nepoužívají se jehly a necítíte žádnou bolest.

Co vlastně galvanická terapie je?

Galvanická terapie působí na základě nízkého napětí elektrického proudu, který byl speciálně navržen a uzpůsoben pro estetické úpravy pleti. V kosmetickém průmyslu se používá již více než 50 let.

Galvanická terapie má schopnost stimulovat koloběh kyslíku a krve v pokožce, čímž ji víc vyživuje. Také zvyšuje účinnost léčby pleťovými krémy o 70%.
Pro vyčištění pleti se využívá negativní napětí galvanického proudu, které vyčistí póry a umožní vniknout čistícímu gelu hluboko do pokožky, díky čemuž se toxiny a nečistoty neutralizují.

Druhým krokem galvanické terapie je ionoforézu (zavádění gelů, krémů do těla přes pokožku elektrickým proudem). Pozitivní galvanické napětí vtlačí "anti-age"(proti vráskové) složky hluboko do pokožky na nejvhodnějších místech. Hluboko v kůži, ve vrstvě dermis jsou fibroblasty, základní buňky vaziva. Je to místo, kde je produkován kolagen a elastin. Proto je důležité, aby se složky pro léčbu dostaly až do této části a vyživovaly tak pokožku zevnitř.

Jak dlouho můžete počítat s vyžehlenou pletí
Celkové ošetření trvá zhruba 30 minut, samotné žehlení asi deset minut. Doporučuje se navštěvovat salon až třikrát týdně po dobu jednoho měsíce. Poté záleží na Vašich konkrétních potřebách, jak často budete chtít žehlící kůru opakovat, popř. aplikovat jednou za měsíc při celkovém ošetření

Efekt je viditelný už po jedné aplikaci a pleť je po vyžehlení méně unavená a výrazně jemnějšího a zdravějšího vzhledu.

Pro koho je galvanická žehlička určena


Žehlení je určeno zejména pro ženy, ale i muže, kteří se potřebují zbavit neestetických vrásek v oblasti krku a obličeje a kromě redukce vrásek také velmi dobře působí na svaly v těchto partiích, čímž se obličej a krk výrazně zeštíhluje. Kromě toho je velmi vhodná pro osoby, které trpí akné, nebo jim po akné zůstaly na obličeji nežádoucí jizvičky a všemožné červené flíčky a jiné barevné nerovnosti. Také se vyžehlením lze zbavit kruhů pod očima.
Galvanickou žehličku lze použít i v případech, že trpíte lupenkou, nebo různými ekzémy a jinými kožními problémy a je vhodná jak pro starší osoby, tak i osoby velmi mladé a to s jakýmkoli typem pleti.

Účinky galvanické žehličky
-hloubkově čistí pleť
-redukuje vrásky a váčky pod očima
-vypíná pokožku na obličeji, krku, dekoltu
-sjednocuje odstín pleti
-odstraňuje pigmentové skvrny a jizvy
-zlepšuje stav akné a jiných kožních problémů 
-zeštíhluje


Kontraindikace:

- akutní stadium nachlazení
- nádory v oblasti hlavy či obličeje
- těhotenství
- záněty zubů, lícního nervu, očí, nosních dutin ...... a jiné v této oblasti
- kardiostimulátor
- epilepsie


Intenzivní, efektivní kúra

1.týden 3 ošetření

2.týden 2-3 ošetřění

3. týden 1-2 ošetření

Udržovací kúra
Ošetření jednou za 3 až 4 týdny,při celkovém ošetřěné pleti

                             

Galvanická terapie pleti - Infrasauna - Prodloužení řas - Masáže - Masáž lávovými kameny - Havajská masáž Lomi Lomi - Nástřikové opalování