NÁSTŘIKOVÉ OPALOVÁNÍ

- obzvlášť vhodné pro světlé typy, vydrží 5-7 dní naplno + efekt po několik dalších týdnů, čistě přírodní produkt, obsahuje vitamín E.

Nový způsob opalování bez UV záření je velice rozšířen v USA i v Evropě.Princip je založen na rovnoměrném nanesení samoopalovací emulze, kde dochází k reakci pouze s horní vrstvou pokožky, což způsobuje její zhnědnutí. Stříkané opálení se aplikuje na čistou, suchou pokožku, nejlépe po peelingu bez změkčovadel, make-upu a krémů. Aplikace celého těla trvá 10 minut a jsou vhodné tmavší plavky, poté volný oděv. Do 5ti hodin po aplikaci se nesprchujte, necvičte a nepoťte se. Po 5ti hodinách se osprchujte, smyjete tím účinnou látku a zůstává Vaše krásné opálení, poté můžete pokožku ošetřit změkčovači či krémy. Při pravidelné aplikaci prodloužíte stálost opálení. Ideální řešení pro všechny, kteří chtějí být ihned a zdravě opáleni. Vhodné pro alergiky na UV záření i těhotné ženy. Strie, celulitida, mimické vrásky, pigmentové skvrny, pihy a akné jsou díky nástřiku vidět mnohem méně.

DHA (dihydroxyaceton) je přírodní látka (cukr) používaná v kosmetice již 30 let pro její tmavnoucí schopnosti.

Jednoznačně se jedná o nejzdravější formu opalování.Galvanická terapie pleti - Infrasauna - Prodloužení řas - Masáže - Masáž lávovými kameny - Havajská masáž Lomi Lomi - Nástřikové opalování