PERMANENTNÍ PRODLOUŽENÍ A ZHUŠTĚNÍ ŘAS

Mít dlouhé, husté a zatočené řasy jako základní prvek ženské krásy bylo vždy snem spousty žen. V mnoha kulturách po celém světě je dodnes oko považováno za okno do duše. Není tedy pochyb o tom, že oči jsou nejdůležitější částí obličeje a zanechají v člověku silný první dojem. Plné a natočené řasy nedělají jen větší oči, ale vypadají zároveň mimořádně atraktivně.

Pro docílení takového efektu vynaložily ženy v historii spoustu úsilí, času i peněz. Použití očních linek, řasenek, různých technik očního make-upu se stalo samozřejmostí. V současnosti existují řasy umělé, trvalá na řasy, barvení řas.
Permanentní prodloužení a zahuštění řas je vynikající, stále oblíbenější a bezkonkurenční alternativou ke všem druhům úprav řas.Lze zvolit různou délku,tloušťku,zatočení a dozbobení řas(kamínky,glitrové řasy).


Řasy jsou voděodolné a ultralehké – na očích je ani necítíte. Jedná se o profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu". Všechny používané produkty (lepidla) jsou testované schválené od Státního zdravotního ústavu v Praze!!!!

Tato metoda je nejšetrnější metodou v prodlužování řas, aplikace je bezbolestná a relaxační záležitost. První aplikace trvá cca 1,5h. - 2hodiny.

Doplnění doporučujeme po 3 týdnech,aplikace cca 1 hodinu.Galvanická terapie pleti - Infrasauna - Prodloužení řas - Masáže - Masáž lávovými kameny - Havajská masáž Lomi Lomi - Nástřikové opalování